Omdat sommige deelnemers weleens op een terras blijven plakken en ons naderhand vertellen dat ze onderweg geen controleposten meer hebben gezien en stempels hebben gemist, maken wij hieronder de openings- en sluitingstijden bekend van de controleposten, zodat u zelf beter kunt bepalen of er nog tijd is voor evt. terras bezoek.

De hele route is berekend met een gemiddelde snelheid van 36 km.p/uur. Minus 15 minuten op de ideale doorkomsttijd van de eerst gestarte deelnemer en plus 15 minuten op de ideale doorkomsttijd van de laatst gestarte deelnemer.

 Controlepost openControlepost dicht
Veendam start op het Museumplein09.0010.00
Regularity I09.0810.45
Stempelpost 109.1710.47
Stempelpost 209.5111.21
Stempelpost 310.0511.35
Regularity II10.1311.51
Stempelpost 411.2012.50
Stempelpost 5
(Start Leer om de 20 sec.)
13.2914.30
Stempelpost 613.4515.15
Stempelpost 714.0515.40
Regularity III14.1015.46
Stempelpost 814.1615.56
Stempelpost 914.1816.00
Stempelpost 1015.1716.47
Stempelpost 1115.2516.55
Stempelpost 1215.2816.58
Finish controle15.5617.30

Omdat vanaf nu de rallykoorts zowel bij u als bij ons met de de dag stijgt,geef ik u nog enige tips om aan boord te hebben; een klembord, viltstift(en), loepje, stopwatch, lineaaltje en natuurlijk een goed humeur.

Zondag 20 mei as. gaan wij met de voltallige vrijwilligers ploeg de gehele route controleren en de controle plaatsen aanwijzen, waarbij natuurlijk ook door ons, onder grote hilariteit het e.e.a. verkeerd gaat met betrekking tot de instinkers die de ritmeester weer heeft bedacht. Trouwens de ritmeester trapt er zelf ook nog wel weer eens in.

Uw ritmeester Dick van Dijk.

Categories: Geen categorie, VLV 2018

Commentaar gesloten.

  • Archief